Vladimír Jan Hnízdo
Neznámá pevnina
Id: 294001
olej/dřevo, rozměr malby 40,5 x 33 cm, rozměr celkový 55 x 47 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky adjustováno, stav viz foto
zobrazeno: 2937x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
20 000 Kč