Vladimír Jan Hnízdo
Odraz měsíce a ryby v tváři
Id: 162301
olej/sololit, rozměr malby 30,5 x 22 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, na zadní straně pozůstalostní a výstavní razítka, autorsky adjustováno, drobné oděrky
zobrazeno: 2669x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč