Vladimír Jan Hnízdo
Příbuznost tvarů
Id: 93901
olej/sololit, velikost malby 32,2 x 25,8 cm, celkový rozměr 42 x 36 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, popsáno na zadní straně, z pozůstalosti autora
zobrazeno: 1642x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč