Vladimír Jan Hnízdo
První dvojice
Id: 7802
olej/dřevo, rozměr 30,3 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1968, autorsky rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, výstavní razítka na zadní straně
zobrazeno: 2527x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč