Vladimír Jan Hnízdo
Románská krajina
Id: 693
olej/dřevěná deska, rozměr 41 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno ´68, autorsky rámováno, monografie autora k nahlédnutí v galerii
zobrazeno: 2215x
Vyvolávací cena:
3 600 Kč
3 700 Kč