Vladimír Jan Hnízdo
Sběrač
Id: 36301
olej/deska, rozměr 39 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 3063x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč