Vladimír Jan Hnízdo
Sedící žena v modrém
Id: 103502
pastel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 28,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 77, paspartováno, volně loženo, pozůstalostní razítka na zadní straně
zobrazeno: 3686x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč