Vladimír Jan Hnízdo
Setkání u pozorovatelny kosmu
Id: 1778
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21,5 cm x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, volně loženo, nerámováno, původní stav; v Regionálním muzeu v Kolíně probíhá do 15. 3. 2015 výstava ke 100. výročí autorova narození
zobrazeno: 2787x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 700 Kč