Vladimír Jan Hnízdo
Tvary a barvy hlavy
Id: 7801
olej/dřevo, rozměr 30,6 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, autorsky rámováno, vše ve výborném stavu
zobrazeno: 2360x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč