Vladimír Jan Hnízdo
Útěk
Id: 43801
olej/deska, rozměr malby 33,5 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 1858x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč