Vladimír Jan Hnízdo
Večer u jezera
Id: 1706
olej/plátno/překližka, rozměr 36,5 x 42,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 76, autorsky rámováno, popsáno autorem na zadní straně, původní stav; v Regionálním muzeu v Kolíně probíhá do 15. 3. 2015 výstava ke 100. výročí autorova narození
zobrazeno: 1944x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 200 Kč