Vladimír Jan Hnízdo
Žena s hvězdou
Id: 151801
olej/sololit, rozměr 45,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, pozůstalostní razítko na zadní straně
zobrazeno: 1920x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
11 400 Kč