Vladimír Jandejsek
Dívky pod stromy
Id: 185011
olej/plátno/překližka, rozměr 59 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu
zobrazeno: 1415x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 300 Kč