Vladimír Jandejsek
Dvě chaloupky z Rovenska
Id: 51803
olej/sololit, rozměr 20 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1696x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
23.11.2016, 21:50:00
10.11.2016 | 19:28 | 1 200 Kč |