Vladimír Jandejsek
Hvězda zaslíbení
Id: 323910
tempera/deska, rozměr 39 x 30 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 918x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4.10.2021, 21:46:00
22.9.2021 | 11:20 | 1 500 Kč |