Vladimír Jandejsek
Postavy ve městě
Id: 48611
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 20 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1983, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2098x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 500 Kč