Vladimír Jeniš
Podmořské nymfy
Id: 477301
akryl/plátno fixované na sololitu, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno
zobrazeno: 1157x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 555 Kč