Čas na serveru 12:35:48

Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XXIV. - Karlův most

Id: 524401

  •  / Sen o staré Praze XXIV.  - Karlův most / Vladimír Jeniš

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 30 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 3413x

Vyvolávací cena:

21 000