Vladimír Jeniš
Zimní ráno kdesi na venkově, Stopařka III
Id: 531401
akryl/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 307x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 500 Kč
2024,12-1,02,20,08,00
minimální příhoz 500 Kč