Vladimír Jiránek
Jen počkej, mi ti ukážem!
Id: 270511
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7699x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč