Vladimír Jiránek
V ZOO
Id: 270514
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4435x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč