Vladimír Komárek
Anděl
Id: 184207
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, nesignováno, na zadní straně věnování s autorovým podpisem, autorsky olištováno
zobrazeno: 3713x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
59 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 52