Vladimír Komárek
Anděl
Id: 349503
olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, drobná nedostatečnost v malbě, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1832x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 64