Vladimír Komárek
Autoportrét
Id: 187701
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, malba drobně poškozena
zobrazeno: 2410x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 500 Kč