Vladimír Komárek
Bilí ptáci
Id: 276301
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 2690x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 99