Vladimír Komárek
Busta
Id: 486301
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, přiložen původní nabývací doklad z roku 1997
zobrazeno: 1307x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 67