Čas na serveru 11:34:53

Vladimír Komárek
Dívka s červenými vlasy

Id: 533302

Dívka s červenými vlasy

  •  / Dívka s červenými vlasy / Vladimír Komárek

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, přiložen původní nabývací doklad

zobrazeno: 1289x

Vyvolávací cena:
9 500

27 000

2024,12-1,02,20,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu