Vladimír Komárek
Dívka s květinou
Id: 202227
litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, po
zobrazeno: 3752x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 900 Kč