Vladimír Komárek
Dva ptáci
Id: 99603
olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno za zadní straně 1997, autorsky rámováno
zobrazeno: 6328x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 70