Vladimír Komárek
Flétnista
Id: 95501
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 00, dekorativně rámováno
zobrazeno: 4590x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 62