Vladimír Komárek
Housle
Id: 489701
olej/plátno, rozměr 57 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 8923x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 74