Vladimír Komárek
Hudebník
Id: 192708
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34 cm, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1396x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 500 Kč