Vladimír Komárek
Kašna
Id: 168601
olej/plátno, rozměr 90,5 x 65,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2000, malba lehce poškozena v pravém horním i dolním rohu, nově rámováno
zobrazeno: 2463x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 69