Vladimír Komárek
Kloboučky
Id: 252001
strukturální malba/dřevo, rozměr 27 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně věnování, nerámováno
zobrazeno: 8649x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč