Vladimír Komárek
Košík s holuby
Id: 1858
olej/plátno, rozměr plátna 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2414x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 100 Kč