Vladimír Komárek
Květiny na židli
Id: 497301
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3435x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
54 000 Kč
Příhozy: 48