Vladimír Komárek
Lavička
Id: 110502
oboustranná litografie, velikost tisku 45 x 33,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo dole 23/50, rozměr tisku na zadní straně 45 x 32,5 cm, paspartováno, volně loženo, PO
zobrazeno: 2138x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 950 Kč