Vladimír Komárek
Lucerna
Id: 156302
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, signováno uprostřed dole, datováno, autorsky olištováno, PO
zobrazeno: 3714x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
97 000 Kč
Příhozy: 70