Vladimír Komárek
Mezi domy
Id: 18721
olej/plátno, rozměr 45,5 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2373x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
35 120 Kč