Vladimír Komárek
Muž a dítě
Id: 187702
olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno, na zadní straně věnování
zobrazeno: 1976x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
46 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 57