Vladimír Komárek
Odpočítávání
Id: 357301
olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu, obraz namalován během Sametové revoluce
zobrazeno: 2935x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 94