Vladimír Komárek
Okno a sklenice
Id: 203005
olej/karton, rozměr 44,5 x 53 cm, značeno a datováno uprostřed dole, novodobě rámováno
zobrazeno: 2982x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
36 000 Kč