Vladimír Komárek
Opona
Id: 272702
olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Miroslava Cogana
zobrazeno: 4585x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 53