Vladimír Komárek
Poslední večeře
Id: 187703
olej/plátno, rozměr 65 x 110 cm, signováno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno
zobrazeno: 6207x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 95