Vladimír Komárek
Přístavní maják
Id: 72003
olej/plátno, rozměr 60,5 x 82 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 68, sběratelsky zajímavé rané dílo, velmi dobrý stav
zobrazeno: 2946x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 000 Kč