Vladimír Komárek
Ptáci nad stromy
Id: 167301
olej/plátno, rozměr 73,5 x 90,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, rok vzniku 1989, olištováno
zobrazeno: 3961x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
74 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 61