Vladimír Komárek
Ptáci v krajině
Id: 236001
olej/plátno, rozměr 35 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně věnování
zobrazeno: 8895x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
66 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 71