Vladimír Komárek
Ptáci v sadu
Id: 757
olej/plátno, rozměr plátna 64 x 90 cm, signováno vpravo dole V. Komárek, datováno 93, původní stav viz foto
zobrazeno: 3896x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
71 000 Kč