Vladimír Komárek
Sad
Id: 324102
olej/plátno, rozměr 69,5 x 120,5 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu, volné v rámu
zobrazeno: 7449x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
215 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 92