Vladimír Komárek
Šedé hrozno
Id: 215801
olej/plátno, rozměr 40 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 13651x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
83 500 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 107